Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Anneler Günü Özel - 2017
02.05.2017

Anneler Günü Özel - 2017

Herkese Merhaba! Özellikle de kıymetli annelerimize bizden kucak dolusu sevgiler.. . :)

Tahmin ettiğiniz gibi konumuz Anneler Günü… Biricik annenize anneler günü için tercih edebileceğiniz hediye önerilerimizi bir kategoride topladık çok özel indirimler uyguladık sizler için… Tıklayın, fırsatları kaçırmayın... Yine de önce biz biraz bahsedelim isterseniz. Neden bugün? Neden hediyeler? Nasıl bir hediye almalı?

Anneler günü geleneğinin, Antik Yunanların Yunan mitolojisindeki pek çok tanrı ve tanrıçanın annesi olan Rhea onuruna verdikleri yıllık ilkbahar festivali kutlamalarıyla başladığı rivayet edilir. Bu gelenek Antik Roma’da Kibele onuruna verilen kutlamalar ve yakın geçmişte, 1908 yılında ABD ‘de bir kişinin annesi onuruna düzenlediği anma gününe kadar ulaşır... Sonrası malum havalar ısınıp bahar kapıyı çaldığında, doğa canlandığında bizde bu Dünya’ya gelmemize, yani canlanmamıza vesile olan bu da yetmezmiş gibi bir ömür azimle her koşulda destekçimiz olan annelerimizi özel gün, özel hediyeler ile onurlandırmamız...

Anne; her zaman karşılıksız seven, hep yanınızda olan, hep destekçiniz, koruyucu meleğiniz…  Sizce de ufakta olsa bir hediye ile mutlu edilmeyi, anılmayı, sevgi görmeyi haketmiyor mu?  Pekii…. Biraz düşündüğünüzde anneler en çok neyi sever diye? Aklınıza kuyumcular gelmiyor mu? Mutlaka yanınızda bir kaç vitrine bakmıştır canım, mutlaka o muhteşem takılardan birini istemiştir; altın, pırlanta, gümüş… İster di değil mi? Gelin size bu alanlarda ki en muhteşem fırsatları, en kıymetli hediye önerilerini sunalım...

Öneri 1 : Pırlanta Aşkına...

Kim demiş ki yani pırlanta sadece sevgiliye alınır diye? Asıl pırlanta sevdalısı annelerdir…  Her annenin hayalidir bir pırlanta mücevher, şöyle evlatlarına aile yadigarı bırakacağı… Annenizin etrafı pırlanta çevrili safir, zümrüt benzeri bir değerli taşı, bir beştaşı veya bir çift pırlanta küpesi yoksa bizce almanın tam sırası bu anneler günü olabilir….

Pırlanta KüpeAyak KolyeBeştaş Pırlanta Yüzük

Öneri 2: Altından Kıymetlisi: Anneniz...

Pırlanta olmadı mı? O zaman altına ne dersiniz? Zira biz insanoğlu  altının ışıltısına ve rengine bayılırız bilirsiniz. Peki insanı yetiştiren annelerin altın kolye, küpe, bileziklere bayılmaması mümkün mü? Yani bir kez daha düşününce biricik annenizi anneler gününde özel bir hediye ile mutlu etmenin yolu altın takılardan geçiyor olabilir... Neyse ki Nusret Kuyumculuk anneleri 1942’den beri mutlu ediyor... Bir göz atmadan karar vermeyin.

Annem KolyesiKişiye Özel KolyeAkik Küpe

Öneri 3: Gümüş Takılar

Elbette ki ilk iki öneri bütçenize fazla geliyor olabilir… Daha uygun fiyatlı ama özel bir şeyler arıyor olabilirsiniz… O zaman da önerimiz GÜMÜŞ takılar olacak sizlere... Hem de bu sene muhteşem tasarım ürünleri anneleriniz için dört ayrı alt kategoride: anneme özel, antik tasarım, türk tasarım, elmas montür, rengarenk olarak indirimli fiyatları ile size öneriyoruz.

Anneme Özel kategorisinde Canım annem yazılı kolye ve bileklik, su yolu alternatifleri, zarf bileklikler ve zarif kolyeleri bulabilirsiniz.

Canım Annem KolyesiCanım Annem BileklikAnne Bebek Kolyesi

Antik Tasarım kategorisinde Bizans, Selçuklu, Osmanlı esintileri ile tasarlanan çok özel gümüş kolye, küpe, yüzük, bilezik modellerini bulabilirsiniz. Çünkü eski değerlerimizin kıymetini, fark yaratabilmenin önemini, bu topraklarda- bu kültürde evlat yetiştirmenin inceliklerini en iyi onlar bilir ve bu tasarımlar en çok onlara yakışır. Nusrettaki farkıyla sizlerle...  

konstantin BileklikAkuamarin YüzükAmetist Kolyesi

Türk Tasarım kategorisinde oltu taşı küpe, bilezik ve kolye uçlarını, erzurum burma bilezikleri, telkari kolye ve küpeleri ve daha pek çok türk el işi mücevher örneklerini bulabilirsiniz. Geleneksel annelere özel, Türk kuyumculuğunun en güzel örnekleri sizlerle.. 

Telkari KolyeBurma BilezikTelkari Kolye

Elmas Montür kategorisi ise, orjinal elmas modellerinin gümüş ve zirkon taşlar ile tasarlanmış versiyonlarını içerir. Gümüş elmas benzeri kolye, küpe ve bilezik modellerinden annenize en uygun hediyeyi çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Elmas SetElmas YüzükPırlanta Montür Küpe

Son olaraksa Rengarenk kategorisi, rengarenk anneler için... Her yere, herkese yetişen, çocuklarına farklı ve renkli dünyaların kapılarını aralayan, destek olan, yol gösteren ve bunu yaparken hep neşeli, mutlu, hayat dolu olabilen annelere özel burası... Doğal taşlarla tasarlanmış gümüş küpe, gümüş kolye ve gümüş bileklik modelleri ile annenizin o güzel enerjisini koruyarak gündelik hayatlarına sizde neşe katabilirsiniz. Mercan, turkuaz, ametist, inci, akik, sitrin, oniks, amazonit, lapis taşlı kolye, küpe ve bileklik modelleri uygun fiyat seçenekleri ile sizlerle ....

İnci KolyeAkik Kolyeİnci Kolye

Umuyoruz ki bu yazımız ve anneler günü hediye önerilerimiz sizin için faydalı olmuştur. Anneler günü benzeri özel günlere özel fırsatları ve çekilişleri kaçırmamak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayınız... Nusret Kuyumculuk 1942'den beri tasarımları ve Türk kuyumculuğuna katkıları ile Türk Ana'larının tercihi.. :)

Canınımız, Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun!  

Blog Son Eklenenler
Erkekler İçin Popüler Yüzük Modelleri ve Taşları
Erkek yüzükleri, erkeklerin kişisel tarzını ve zarafetini yansıtan önemli aksesuarlardır. Bu yazıda, erkeklerin en çok tercih ettiği yüzük taşları ve modelleri incelenmektedir. Bir online mağaza olarak, müşterilerin stil ihtiyaçlarına cevap verebilmek için en popüler taşları ve modelleri sunmaktadırlar. Erkek yüzükleri, erkeklerin kişisel tarzını ve zarafetini yansıtan önemli aksesuarlardır. Bu yazıda, erkek yüzüklerinde popüler taşlar ve en çok tercih edilen modeller hakkında bilgi sunulmuştur.
2019 Sevgililler Günü
14 Şubat Sevgililer Günü  geliyor.. . nusrettaki   olarak bu çok özel günde size yardımcı olmadan durabileceğimizi mi düşündünüz yoksa??  Madem ki yumurta kapıya dayandı ve siz nasıl kutlasam ne hediye etsem diye düşünmeye başladınız, bizde hediye önerilerimiz, özel kombinlerimiz, indirimlerimiz ve hızlı kargomuz ile hazırız tabi ki.. Gelin tasarımlarımıza ve önerilerimize bakalım.. ‘’ sevgiliyi ‘’ mutlu edelim.
2018 Yılbaşı Hediyeleri
Klasik fakat bizce zordur bu yeni yıl yazıları, bir sürü temenni beslersin içinde ama gerçekçi bir yanında amaannn alt tarafı takvimde değişen bir yaprak olacak der...  Varsın olsun biz bu senede umut edelim, yeni yıl diye değil bir insanı mutlu edebilmek için hediyeler alalım/verelim. Uzunca yeni yıl hedef listeleri yapalım. Hatta b u seneeeeee nusrettaki ’dan daha çok alışveriş yapacağım, sosyal medya da daha çok destekleyeceğim nusrettaki ’yı diye de bizim içinde ufak bir not eklemeyi unutmayalım :) Bizi mutlu edecek bu nottan sonra sevdiklerinizi de mutlu etmeniz için fırsatlarla dolu yeni yıl hediye önerilerimize göz atmaya ne dersiniz?
Erzurum ve Nusret Kuyumculuk
Nusret Kuyumculuk şehrin markası, orda doğdu tüm Dünya’ya yayıldı. Bugün hala Erzurum’da yapılan tüm girişimlerde yepyeni AVM’lerde, el kalemi atılan her takıda, çekilen her burma bilezikte Nusret Kuyumculuk imzası görmek mümkün çok şükür... Nusret Gedik’in 1942’de ilk mağazasının açması ile başlayan hikayemizde bu uygarlığın izlerini taşıyan yüzlerce hatta binlerce tasarıma imza attığımız için mutluyuz.  Nusret Kuyumculuk şehre hizmet için Erzurum'da açılan üçüncü mağazası ile sizlerle.. 
Anneler Günü Özel - 2017
Anne; her zaman karşılıksız seven, hep yanınızda olan, hep destekçiniz, koruyucu meleğiniz…  Sizce de ufakta olsa bir hediye ile mutlu edilmeyi, anılmayı, sevgi görmeyi haketmiyor mu?  Pekii…. Biraz düşündüğünüzde anneler en çok neyi sever diye? Aklınıza kuyumcular gelmiyor mu? Mutlaka yanınızda bir kaç vitrine bakmıştır canım, mutlaka o muhteşem takılardan birini istemiştir; altın, pırlanta, gümüş…  Gelin bu anneler gününde de biricik annelerimizi ufakta olsa hediyeler ile mutlu edelim... 
Pırlanta Seçim Rehberi
Gelin adaylarının %67’ sinin evlenme teklifinden çok önce tektaş yüzükleri araştırmaya başladığını biliyor muydunuz? Madem ki genç kızlarımızın yoğun bir araştırma halinde  olduğu istatiksel olarak ispatlandı o zaman bu blog çiftlere bir rehber niteliğindedir, sevenlere hediyemizdir... Basitçe anlatmaya çalışalım… Nedir bu iş, en güzeli nasıl seçilir? Bu renk mevzusu nedir? Bide o harfler var ya VS, VVS, H, G, I????!!
Sevgililer Günü Hediye Önerileri
14 Şubat Sevgililer Günü 'ne hazır mısınız? Hediyenizi seçtiniz mi? Başlamadan önce bizden size bir küçük tavsiye; Sevdiğinize önce ‘’sevgi’’ verin , sonra mümkünse ufak sembolik hediyelerle mutlu edin. Kampanyalarla, özel fiyatlarla, yepyeni modellerle ve trend hakkında bilgilerle biz yanınızdayız.   
Kurban ve Koç
Allah’a yaklaşmak ve Allah rızasına ermek niyetiyle… Kurban Koç ile sembolize olan kurban ibadetinin ruhunda Hakka yakınlık ve halka fedakârlıkta bulunma anlayışı var. Kurban, bir Müslüman’ın bütün varlığını gerektiğinde Allah yolunda feda etmeye hazır olduğunun bir ifadesi, dolayısıyla bizce koç başı da bu ifadenin sembolü…
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.