Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
2018 Yılbaşı Hediyeleri
18.12.2017

2018 Yılbaşı Hediyeleri

Klasik fakat bizce zordur bu yeni yıl yazıları, bir sürü temenni beslersin içinde ama gerçekçi bir yanında amaannn alt tarafı takvimde değişen bir yaprak olacak der...

Bir de Dünya’ya yayılmış o görsel şöleni bol christmas /noel adetleri ile yeniyıl kutlamalarının bu kadar içiçe geçmesi, aynı algılanmasının müslüman ülkelerde çelişki yaratması durumu var tabi ki... Lakin olsun biz bu senede umut edelim, yeni yıl diye değil bir insanı mutlu edebilmek için hediyeler alalım/verelim. Uzunca yeni yıl hedef listeleri yapalım. Bu seneeeeee nusrettaki’dan daha çok alışveriş yapacağım, sosyal medya da daha çok destekleyeceğim nusrettaki’yı diye de ufak bir not eklemeyi unutmayalım. 

Siz oo uzunnnn belki asla tamamlanmayacak listeyi yapmadan önce, sevdiklerinizin listelerine umutla başlaması için, onları mutlu etmeniz için hediye önerilerimiz ile biz size yardımcı olalım mı peki ne dersiniz?

Öneri 1: Kar Tanesi

Malum mevsim kış lakin kar henüz pek çok ilde yüzünü göstermedi, ee bir kar tanesi görmeyi özledik ama... Yeni yılın bu tipik sembolünü tüm kış kolye, bileklik ve küpelerde görmek mümkün sizin için sevdiklerinize kışı hissettirecek yılbaşı özel kar tanesi koleksiyonu hazırladık, öneri başlığına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yıldız Kar TanesiKarlar Ülkesi Kar TanesiÇemberli Kar Tanesi Kolye

Öneri 2: Altın Işıltısı

Altın Nusret Kuyumculuk’un en sevgilisi  bilen bilir böyle içimizi ısıtan tasarımları altınla en estetik şekillerde buluşturmakta iddialıyızdır. Kışında yeniyıl neşesiyle içimizi ısıtmak şart değil mi? Hem iyi de bir yatırım aracıdır altın... Bence bu en sevilen ürünlerden oluşan yılbaşı özel altın ışıltısı serimize bir göz atmadan karar vermeyin. Öneri başlığına tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz.

 Zümrüt Yüzük Yonca KOlye Yakut Bilezik

Öneri 3: Sonsuz Pırlanta;

Yeni bir yılda dilekler hep sonsuzluğa değil mi aslında? Bazı dilekler ömrümüz oldukça her yılbaşında tekrarlanmayacak mı? Peki ya sonsuzluğun sembolü nedir? Evet bildiniz: pırlanta. Yeni yılda aşkınız, sevginiz, sağlığınız sonsuz olsun diye sonsuz pırlanta koleksiyonu sizlerle...

Şans Anahtarı Kolye Safir Bileklik Pırlanta Kar tanesi KOlye

Öneri 4: Kırmızı;

Kırmızı pek çok inançta Aralık’ta yapılan bayramların sembolüdür, çünkü 21 Aralık’tan itibaren gündüzler uzamaya başlar  ve bu ‘güneşin zaferi’ yani kızılın, kırmızının zaferidir.   Noel babanın kırmızı giymesinin, yılbaşı çiçeğinin kırmızı olmasının nedenleri hep buna bağlanmıştır. 

O yüzden Kırmızı   en çokta bayanlar kırmızı sevdiğinden bu koleksiyon kıpkırmızı.. Öneri başlığına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yılbaşı Bilekliği Otantik Küpe Otantik Yüzük

Öneri 5: Yılbaşı Özel;

Bu kategoride noel ve yeniyıl temalı tasarımları görebilirsiniz. Siz de iflah olmaz bir noel süsleri hayranıysanız bu koleksiyone bayılacağınıza eminiz... Çam ağacı kolye, kırmız-yeşil bileklikler, dilek kolyeleri, süslü topla kolye ve bileklikler... Öneri başlığına tıklayarak daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Çam ağacı kolye Çizme Kolye Geyik Kolye

Öneri 6: Size Özel;

Ve son olarak size özel ürünlerimiz, isim kolyeler, tarih & isim kolyeler.. ve daha pek çoklarına bu linkten ulaşabilirsiniz.

 İsim Halka Kolye Kalp Kolye Takvim Kolye

 

Yeni yılda da sevgiyle kalın, yapılacaklar – dilekler listenize bizle ilgili de ufakta olsa bir madde eklemeyi unutmayınız. Mutlu yıllar

Blog Son Eklenenler
Erkekler İçin Popüler Yüzük Modelleri ve Taşları
Erkek yüzükleri, erkeklerin kişisel tarzını ve zarafetini yansıtan önemli aksesuarlardır. Bu yazıda, erkeklerin en çok tercih ettiği yüzük taşları ve modelleri incelenmektedir. Bir online mağaza olarak, müşterilerin stil ihtiyaçlarına cevap verebilmek için en popüler taşları ve modelleri sunmaktadırlar. Erkek yüzükleri, erkeklerin kişisel tarzını ve zarafetini yansıtan önemli aksesuarlardır. Bu yazıda, erkek yüzüklerinde popüler taşlar ve en çok tercih edilen modeller hakkında bilgi sunulmuştur.
2019 Sevgililler Günü
14 Şubat Sevgililer Günü  geliyor.. . nusrettaki   olarak bu çok özel günde size yardımcı olmadan durabileceğimizi mi düşündünüz yoksa??  Madem ki yumurta kapıya dayandı ve siz nasıl kutlasam ne hediye etsem diye düşünmeye başladınız, bizde hediye önerilerimiz, özel kombinlerimiz, indirimlerimiz ve hızlı kargomuz ile hazırız tabi ki.. Gelin tasarımlarımıza ve önerilerimize bakalım.. ‘’ sevgiliyi ‘’ mutlu edelim.
2018 Yılbaşı Hediyeleri
Klasik fakat bizce zordur bu yeni yıl yazıları, bir sürü temenni beslersin içinde ama gerçekçi bir yanında amaannn alt tarafı takvimde değişen bir yaprak olacak der...  Varsın olsun biz bu senede umut edelim, yeni yıl diye değil bir insanı mutlu edebilmek için hediyeler alalım/verelim. Uzunca yeni yıl hedef listeleri yapalım. Hatta b u seneeeeee nusrettaki ’dan daha çok alışveriş yapacağım, sosyal medya da daha çok destekleyeceğim nusrettaki ’yı diye de bizim içinde ufak bir not eklemeyi unutmayalım :) Bizi mutlu edecek bu nottan sonra sevdiklerinizi de mutlu etmeniz için fırsatlarla dolu yeni yıl hediye önerilerimize göz atmaya ne dersiniz?
Erzurum ve Nusret Kuyumculuk
Nusret Kuyumculuk şehrin markası, orda doğdu tüm Dünya’ya yayıldı. Bugün hala Erzurum’da yapılan tüm girişimlerde yepyeni AVM’lerde, el kalemi atılan her takıda, çekilen her burma bilezikte Nusret Kuyumculuk imzası görmek mümkün çok şükür... Nusret Gedik’in 1942’de ilk mağazasının açması ile başlayan hikayemizde bu uygarlığın izlerini taşıyan yüzlerce hatta binlerce tasarıma imza attığımız için mutluyuz.  Nusret Kuyumculuk şehre hizmet için Erzurum'da açılan üçüncü mağazası ile sizlerle.. 
Anneler Günü Özel - 2017
Anne; her zaman karşılıksız seven, hep yanınızda olan, hep destekçiniz, koruyucu meleğiniz…  Sizce de ufakta olsa bir hediye ile mutlu edilmeyi, anılmayı, sevgi görmeyi haketmiyor mu?  Pekii…. Biraz düşündüğünüzde anneler en çok neyi sever diye? Aklınıza kuyumcular gelmiyor mu? Mutlaka yanınızda bir kaç vitrine bakmıştır canım, mutlaka o muhteşem takılardan birini istemiştir; altın, pırlanta, gümüş…  Gelin bu anneler gününde de biricik annelerimizi ufakta olsa hediyeler ile mutlu edelim... 
Pırlanta Seçim Rehberi
Gelin adaylarının %67’ sinin evlenme teklifinden çok önce tektaş yüzükleri araştırmaya başladığını biliyor muydunuz? Madem ki genç kızlarımızın yoğun bir araştırma halinde  olduğu istatiksel olarak ispatlandı o zaman bu blog çiftlere bir rehber niteliğindedir, sevenlere hediyemizdir... Basitçe anlatmaya çalışalım… Nedir bu iş, en güzeli nasıl seçilir? Bu renk mevzusu nedir? Bide o harfler var ya VS, VVS, H, G, I????!!
Sevgililer Günü Hediye Önerileri
14 Şubat Sevgililer Günü 'ne hazır mısınız? Hediyenizi seçtiniz mi? Başlamadan önce bizden size bir küçük tavsiye; Sevdiğinize önce ‘’sevgi’’ verin , sonra mümkünse ufak sembolik hediyelerle mutlu edin. Kampanyalarla, özel fiyatlarla, yepyeni modellerle ve trend hakkında bilgilerle biz yanınızdayız.   
Kurban ve Koç
Allah’a yaklaşmak ve Allah rızasına ermek niyetiyle… Kurban Koç ile sembolize olan kurban ibadetinin ruhunda Hakka yakınlık ve halka fedakârlıkta bulunma anlayışı var. Kurban, bir Müslüman’ın bütün varlığını gerektiğinde Allah yolunda feda etmeye hazır olduğunun bir ifadesi, dolayısıyla bizce koç başı da bu ifadenin sembolü…
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.