sadsad x
asdasd
2019 Sevgililler Günü

2019 Sevgililler Günü

29 Ocak 2019

14 Şubat Sevgililer Günü geliyor...nusrettaki olarak bu çok özel günde size yardımcı olamadan durabileceğimizi mi düşündünüz yoksa??  Madem ki yumurta kapıya dayandı ve siz nasıl kutlasam ne hediye etsem diye düşünmeye başladınız, bizde hediye önerilerimiz, özel kombinlerimiz, indirimlerimiz ve hızlı kargomuz ile hazırız tabi ki. 

Bu yazımız da sizin  için, gelin tasarımlarımıza bakalım.. ‘’ sevgiliyi ‘’ mutlu edelim.

İtirazlarınızı biliyoruz evet pazarlama taktikleri bunlar hep.. Siz zaten kutlamıyorsunuz sizin sevgiliniz, eşiniz de özel bir şey beklemez, ya sizin sevginiz her gün zaten biliyoruz. Haklısınız da her yıl 14 Şubat’ta kutlanan ve ticari kaygılarla beslenerek büyüyen bir aşk günü, sevgililer günü dediğimiz ama her ne kadar birçok çift kutlamadığını iddia etse de içten içe en azından küçük özel bir davranış veya hediye bekliyor olabilirler bu özel günde. Durum çiftler açısından çok tehlikeli anlayacağınız. Siz siz olun kutlamayarak ilişkinizi tehlikeye atmayın.

İşin ticari boyutunu düşünmeyip sevdiğinize, hayatınızda ki en kıymetli varlığa yaşatacağınız mutluğa odaklanmak en güzeli bu durumda..Sevgili dediğiniz en çok kıymet verdiğiniz kişi nihayetinde, onun gözleri parlasın o mutlu olsun diye çabalayıp duruyorsunuz ve istiyorsunuz ki her şeyin en güzeli onun olsun… Tasarımlarımız da bu farkındalıkla aşkla, emekle, sevgiyle hazırlanıyor emin olabilirsiniz.

14 Şubat da kutlanan bu gün tarihi çooookkk eskilere, antik romaya Zeus ve Hera’nın evliliğine dayanan değişik geleneklerin en son versiyonu aslında. Katolik inançta sevginin yüceliğini savunan Aziz Valentine ‘nin ölümüyle özdeşleştirilmiş ve St. Valentine’s Day olarak kutlanmaya başlanmış. Sizin de çok iyi bildiği gibi valentine kelimesi, batı medeniyetlerinde hoşlanılan kişi veya sevgili anlamlarında da kullanılmakta.. Söz konusu sevgiyse bu günü kim bulmuş kim kutlamış önemsiz aslında ama merak edenlere bilgisini de verelim dedik hemen :)

Dünya’nın pek çok yerinde kutlanan bu günde hemen herkes sevgililerine veya eşlerine günün ruhu ile bütünleşen  karşı tarafa sevgilerini anlatan hediyeler veriyor ( kırmızı kalpler, sonsuzluk işaretleri, çiçekler, çikolatalar, sevgi kartları, vb) . En zor kısmı da burası işte; hediye seçimi...Özellikle erkeklere hediye düşünme kısmında zorlanmayan yoktur herhalde. Şanslısınız son yıllarda tesbih, yüzük, bileklik kullanımı erkekler arasında yaygınlaştı. nusrettaki’nın bu alandaki önerilerine göz atabilirsiniz.

Kalemkar Gümüş Erkek YüzükErkek BileklikKazaz Tesbih

Kadınlar için hediye seçimi ise erkeklere nispeten biraz daha kolay ki zaten kadınlarda istedikleri hediyeleri mutlaka bir şekilde işittirmişlerdir sizlere. Yine de tasarımlarımıza bakmadan karar vermeyin deriz, mümkünse şöyle bir ağzını arayın nusrettaki neler yapmış bir bakın bakalım. Hem bütçeniz indirimlerle rahat etsin, hem de sevdiğiniz mutlu olsun..  Kalpler, sonsuzluk işaretleri… Altın- Gümüş Küpe, Kolye, Bileklik, Yüzük modelleri incelemek için tıklayınız.

Anahtar KolyeGümüş KüpeKalp Bileklik

Zaman azalıyor... Uygun fiyatlarla, güvenli alışveriş imkanıyla, hızlı gönderiyle ve nusrettaki farkıyla Sevgililer Günü’nde hediye almak; erkekler ve kadınlar için de pek kolay, pek keyifli! 

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.