sadsad x
asdasd
Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Sevgililer Günü Hediye Önerileri

06 Şubat 2017

Bizim sektör için yılın ilk ve en önemli kampanya sezonu 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyaları başlayalı birkaç hafta oldu… Sevgi tüm problemlerin çözümü diyoruz. Hoşgörü, sevgi, empati kurabilmek, iyiye güzele doğruya ulaşma çabası bizi ve tüm dünya’yı ileriye taşıyacak olan… Sevdiğinize önce ‘’sevgi’’ verin, sonra mümkünse ufak sembolik hediyelerle mutlu edin.

Önden hanımefendiler lütfen… Beyefendilere alınabilecek hediye önerilerimizle başlıyoruz.

Son yılların gündemi: Tesbih… Tanelerinin üzerinde, imamesinde veya püskülünde sizin ve sevdiğinizin baş harfleri neden olmasın?

kişiye özel tesbih

Erkek yüzükleri… ender bulunan türk el işçiliğinin en güzel örneklerinden el kalemli yüzüklere ne dersiniz? Erzurum’un soğuk havasına rağmen, karda kışta bin bir emekle üretildi. İddia ediyoruz, başka yerde bulamayacağınız kadar çok seçeneğimiz var…

Kalemkar Erkek YüzükGümüş Kalemkar Erkek YüzükKehribar Kalemkar Erkek Yüzük

Kol düğmeleri… Kol düğmesi her zaman bir erkeğe alınabilecek en zevkli ve en beğenme garantili hediyedir. Kesin bir özel günde kullanır ve itina ile saklar.

Oniks Kol DüğmesiGümüş Kol DüğmesiKoldüğmesi

Kravat iğnesi.. Tamam kabul edelim bu biraz klasik giyinenlere özel bir aksesuar ama belkide siz klasik modern bir tarza sahip erkeklerden hoşlanıyorsunuzdur…

Oltu Kravat İğnesialtın kravat iğnesi

Gelelim beyefendilere yardım etmeye, hanımefendiler umarım sizde memnun kalırsınız bu tavsiyelerden… :)(öneriniz varsa editleyebiliriz lütfen iletiniz.)

Yılların klasiği, aşkın, sonsuz birlikteliğin sembolü pırlanta ile başlıyorum tabi ki…  Belki evlenme teklifi için doğru zaman arayışındasınız ve sevgililer günü kampanyaları ile bütçenizi de sağlama almak istiyorsunuz. Merak etmeyin çok özel fiyatlarla biz buradayız.

tektaş yüzüktektaş yüzüksiyah tektaş yüzük 

Teklifi yapalı çok mu oldu? Bunca yıl geçti, birlikte bir sürü anıyı paylaştınız ufak hediyeler size hep yetti ama bu sefer daha özel birşey neden olmasın diye mi düşünüyorsunuz? Üçtaş ? Beştaş? Pırlanta Kolyeler? Yine özel fiyatlarla nusrettaki da hepsini bulabilirsiniz.

Sevgilinize zamanla eskimeyecek, ömür boyu hatırlanacak ufak bir sembol arayanlardan ama bütçeyi aşmayalım diyenlerdenseniz de size önerimizi 14 ayar altın kolye seçeneklerimiz olacak.  Altının büyüsü, yıllara meydan okuyuşu zarif ve uygun fiyatlı modeller ile buluştu… Bir göz atın deriz.

Şimdi bırakalım klasik seçimleri de moda neysee ona bakalım dimi ama… Bayanlar her daim modayı takipteler… Bu kışa yazdan rüzgarı başlayan choker modeller ile hızlı giriş yaptık. Uzunca bir sürede choker sevdasından vazgeçemeyeceğiz gibi duruyor.

Choker sevdasını özellikle ofislerde davetlerde hafif V-yaka dekoltesi ile şahane duran Y-Kolye modası takip etti. Kar yağışı ile beraber giydiğimiz kalın boğazlı kazaklar bu modayı susturmuş sanılsa da göreceğiz baharda Y-kolyeler yeniden canlanacak…

KolyelerAltın kalp kolyeGümüş Saçak Kolye

Sadece kolyede değil tabi ki bileziklerde de bir moda var… İnce zincirli bileklikler yerini Dorica toplu bilezikler ve Jessica zincir bileziklere bırakıyor… Biraz daha gösterişli ve trend günlük kullanıma uygun  bu yeni modeller yine yazında adından söz ettirmeye devam edecek gibi duruyor..

jessica zincir bilezikdorica top bilezikjessica bileklik

Son olarak beyefendilere ufak tavsiye ne alırsanız alın önemli olan düşünmeniz unutmayınız… Sevginiz sevdiğinize her zaman yetecektir…

Sevgililer gününüz kutlu olsun, mutlu huzurlu nice yıllar birlikte olun…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.