Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Garanti Koşulları

Teslimat

Tüm ürünlerimiz uzmanlarımız tarafından kalite kontrol edilmektedir. Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar Nusret Kuyumculuk (Nusret Takı) sorumluluğu ve güvencesi altındadır. Siparişleriniz zarif kutusunda tarafınıza teslim edilmektedir.

Ürün sayfasında planlanan teslimat tarihi bulunan ürünler en geç belirtilen tarihte kargoya verilmektedir. Diğer ürünler ise en geç ertesi gün kargolanmaktadır. Türkiye içindeki siparişleriniz de Gümüş kategorisinde ki ürünler tarafınıza ücretsiz ve gönderilmektedir. 

* Malzeme kategorisi için 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz gönderilecektir.

Değişim ve İade

Siparişlerinizi size ulaştıktan 7 gün içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz. Ancak, yüzük ölçüsü seçimi yapılan, üzerine yazı yazılan, özel olarak üretim istenen ya da gerektiren ürünler iade alınamaz ve iptal edilemez. Üretim hatası bulunmayan ürünlerde tüm kargo masrafları müşteriye aittir. 

 

Önemli: İade edilen ürünlerden süreçteki tüm kargo bedelleri ve ürün fiyatının (1500 TL ve üzeri) %1'ine kadar olan sigorta bedeli, ürün bedelinden kesilerek iade işlemi sağlanır.
Yurtiçi kargo seçimi, Aynı Gün Teslimat Hizmeti veya Yurtdışı Teslimat ile satın alınan ürünlerin, tahsil edilen teslimat ücreti fatura ödeme tutarından mahsup edilerek kalan bedel iade edilir.
 
 

                                          cargo1.jpg (10 KB)     cargo2.jpg (10 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.