Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Blog Arama

Sevgililer Günü
29.01.2016
14 Şubat Sevgililer Günü  geliyor.. . nusrettaki olarak bu çok özel günde size yardımcı olmadan durabileceğimizi mi düşündünüz yoksa??  Madem ki yumurta kapıya dayandı ve siz nasıl kutlasam ne hediye etsem diye düşünmeye başladınız, bizde hediye önerilerimiz, özel kombinlerimiz, indirimlerimiz ve hızlı kargomuz ile hazırız tabi ki.. Gelin tasarımlarımıza ve önerilerimize bakalım.. ‘’ sevgiliyi ‘’ mutlu edelim.
Asil Metal Gümüş ve Nusrettaki
13.11.2015
Gümüş !!!... Altından bahsetmişken Nusret Kuyumculuk’u nusrettaki  'ya dönüştüren kıymetlimizi de unutmamak gerek... Asırlar boyunca Türkler ; tıpkı Nusret Kuyumculuk’un kuruluşu için altına, büyümek için gümüşe sevdalanması gibi sevdalanmışlar metallere... Gümüş ise o metallerin en asili...
Nusrettaki ve Altının Aşkı; Altın Hakkında Merak Ettikleriniz
31.10.2015
ALTIN!!!... nusrettaki yıllardır bir metalin büyüsüne kapılmış savruluyor. Serüvenimizin başladığı Erzurum’da parıltısına aşık olduğumuz ve o aşkla işlemeye doyamadığımız bir metalden bahsediyoruz…Alaşımlar, yüzdeler, metaller size altın ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi açıklıyoruz. Çünkü; Kuyumcu bilimi sanatla harmanlayandır… Metale estetik ve hayat verendir…
İstanbul'da Mücevher Fuarı- Kuyumculuk ve Fuarcılık
14.10.2015
Sektörde bir fuar rüzgarı esiyor…Bahsettiğimiz İstanbul Jewelry Show Ekim 2015 efendim. 15 – 18 Ekim tarihleri arasında 41.İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı gerçekleştirilecek. Nusret Kuyumculuk olarak pek çok kez katılımcı olduk bu fuarlarda ama bu sene gözlemciyiz. Gözlemleyelim ki yazabilelim değil mi? Fuarı da anlatacağız elbet ama önce daha zorunu yapacağız görmediğimiz zamanlardan bahsedeceğiz… Nedir bu fuarcılık, fuarla gelen heyecan.. Tarihi var mı bu işin? Yoksa sizde fuar denilince İzmir’i hatırlayanlardan mısınız?   
Erkekler'in Gözdesi: Erkek Yüzükleri
30.09.2015
Erkeklerin bir gözdesi daha… Yüzük! Yüzük erkek modasında ki popülerliğini arttırıyor her geçen gün. Zannederiz ki bu durum en çok ustalarımızı memnun ediyor, ürettiklerini kendi ellerinde test etmenin mutluluğunu yaşıyorlar ve ortaya şahane ürünler çıkarıyorlar. O zaman haydi biraz konuşalım; yüzük kullanımının tarihi, peygamberimizin mühür yüzüğü, sultan yüzükleri ve erkeklerin yüzük kullanımıyla ilgili merak ettiğiniz ne varsa nusrettaki ‘da.
Erkekler'in Gözdesi: Tespih
03.09.2015
Tespih altın çağlarını yaşıyor şu sıralar…Tespih sanatı, elle tek tek dizilen, her bir parçası ayrı bir ustalık gerektiren çok özel bir sanat ve yaşatılıp korunmalı. Üstelik sektör olarak   erkeklerin böyle yoğun ilgisiyle ilk kez karşı karşıyayız. Sanırız ki artık devir erkeklere hizmet devri…
Unutulan Kazazlık Sanatı Yeniden Doğuyor..
06.08.2015
Bu haftaki konumuz Kazaziye Örgü...Hani deniliyor ya moda, trend..Kazaz el örgüsü bileklik, kolye, küpe,püskül vb ürünler de pek moda bu aralar. Kültürümüze değer katan bu tercihte bizi çok mutlu ediyor haliyle.. Bugüne kadar gelebilen bir Türk Sanatından bahsediyoruz sizce de tanıtılmaya; trend haline getirilmeye değmez mi?
Yaz Modası; Halhal
27.07.2015
Bu yaz halhal pek moda…   nusrettaki olarak hemen bilgi aktarıyoruz.. Halhal nedir? Nasıl kullanılır? Neyi sembolize eder? Geçtiğimiz ayın en çok satılan ürünleri üzerine konuşuyor ve sizin tasarımlarınızı bekliyoruz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.