Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

14 Ayar Altın Nas Suresi Kolye

Ürün Kodu : ATA14W1565
12.654,39 TL
Ürün Özellikleri
Altın kolye 14 ayar altından üretilmiştir. Nas suresi (Nazar duası ) yazılı plaka kolye 1,06 cm boyutlarındadır. Kolyenin manası: "Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle. - De ki: Sığınırım ben insanların Rabbine, - İnsanların hükümdarına, - İnsanların ilâhına, - O sinsi vesvesecinin şerrinden. - O ki, insanların göğüslerine vesveseler fısıldar. - Gerek cinlerden, gerek insanlardan" Kolye 42 cm uzunluğundadır. Düz plaka üzerine isterseniz harf, isim, tarih, logo, sembol vs. yazılabilir. Kolye taşsızdır. Ürün Kişiye özeldir. İadesi mümkün değildir. Ağırlığı 5,1 gramdır. Verilen gramlar yaklaşıktır, değişebilir.
28.05.2024 tarihine kadar kargoda
14 ayar altındır. Taşsızdır. nazar duası (Nas Suresi) kolye Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle. - De ki: Sığınırım ben insanların Rabbine, - İnsanların hükümdârına, - İnsanların ilâhına, - O sinsi vesvesecinin şerrinden. - O ki, insanların göğüslerine vesveseler fısıldar. - Gerek cinlerden, gerek insanlardan. Kolye zinciri 42 cm Boyutları: 1,06 cm Gramı: 5,10 gr. Verilen gramlar yaklaşıktır, değişebilir,
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Metal Cinsi:Altın
Ayar:14K
Madalyon Boyutu: 1,06 cm
Ağırlık:5,10 gr
Taş Cinsi:-
Zincir Rengi / Maden Rengi: Altın
Zincir :Ücretsiz olarak ürün ile birlikte gönderilir.
Zincir Uzunluğu:42 cm 
Ürün Kutusu:Ürün şık kutusu ile birlikte gönderilmektedir.
Stok Kodu: ATA14W1565
Ürün Hakkında:Nas Suresi (Nazar Duası):
Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle. - De ki: Sığınırım ben insanların Rabbine, - İnsanların hükümdârına, - İnsanların ilâhına, - O sinsi vesvesecinin şerrinden. - O ki, insanların göğüslerine vesveseler fısıldar. - Gerek cinlerden, gerek insanlardan. 
Garanti Bilgisi
70 Yılı Aşkın Tecrübemiz ile Garantili!
Teslimat Bilgisi
Taksitli Ödeme İmkanı, Hızlı Kargo, Şık Kutuda Gönderim
Ürün Açıklaması
Materyal
Altın
Ayar
14 Ayar
Cinsiyet
Unisex
Taş Cinsi
Taşsız
Ürün Rengi
Sarı
Ürün Tipi
Kolye
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.