x
yukari cik
Sepet (0) Giriş
Değişim ve İade Koşulları

DEĞİŞİM ŞARTLARI

Değişim hangi şartlar altında gerçekleşir?

Firmamızdan aldığınız kişiye özel tasarımlar* (isim yazılı modeller, yüzük ölçüsü ayarlanan ürünler vb.) hariç tüm ürünlerde değişim yapılmaktadır. Değişim nedeni üründeki bir hata ise değişimlerdeki kargo ücretleri tarafımıza aittir. Farklı bir nedenle değişim yapılacaksa kargo tarafınıza ait olacaktır.

İade veya değişimi yapılmasını istediğiniz ürünleri aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

Adres Bilgilerimiz: Atikalipaşa Medresesi. Sok. No:18
Çemberlitaş / Fatih / İstanbul
Tel: +90 212 527 36 45

Değişim yapılabilmesi için alışverişiniz şu şartları barındırmalıdır.
 
1- Teslim tarihinden itibaren bir hafta içerisinde ürünü faturası ve size gönderim irsaliyesi ile birlikte tarafımıza göndermelisiniz.
2- Ürüne herhangi bir hasar vermemelisiniz.
3- Ürünü tüm aksesuarları ile birlikte göndermelisiniz.
4- Değişim için +90 212 527 36 45 nolu telefon numarasını arayarak bilgi vermeniz gerekmektedir.

* Kişiye özel tasarım modellerde herhangi bir üretim hatası varsa bu telafi edilir ancak iade veya değişim kabul edilmemektedir.

İADE ŞARTLARI

Sitemizden alışveriş kuralları Mesafeli Satış Sözleşmesi çerçevesinde belirlenmiştir. Ürünün iadesi yani Cayma Hakkı kanunlara uygun olarak gerçekleştirilir ve Cayma Hakkı fiyatı borsadan ( altın, pırlanta vb) etkilenen ürünler için iade kabul edilmemektedir. 
Altın gibi borsaya tabi ürünlerde Cayma Hakkı bulunmamaktadır.

İade süresi kaç gün?
Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilinirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

İade şartları nelerdir?
İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

• Ürünün faturası 
• İade  için +90 212 527 36 45 nolu telefon numarasını arayarak bilgi vermeniz gerekmektedir.
• 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

nusrettaki.com 'a iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz olduğu tespit edildikten sonra iade kabul edilir. Ürünün kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri, ambalajı olmaması halinde iade kabul edilmez.

İadenizin kabul edilmesinin ardından yedi (7) gün içinde ürünlerin bedeli, sipariş kredi kartı verilmiş ise, kredi kartına, havale/EFT yoluyla alışveriş yapıldıysa banka hesabına iade edilir. İadenizin kredi kartı hesabınıza yansıması 1-4 hafta arasında sürmektedir.

Nasıl iade edeceğim?
Ürünü tarafımıza göndermeden önce +90 212 527 36 45 nolu telefon numarasını arayarak bilgi vermeniz gerekmektedir. Kargo firmaları ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.


MUTLU MÜŞTERİLERİN NUSRET'İ TERCİH ETME NEDENLERİ

Nusret Kuyumculuk

Nusret Kuyumculuk 1942 yılında Erzurum da kurulduğu günden bu yana gerek üretim tesisleri ile imalatçı ve tasarımcı olarak, gerekse toptan ve perakende mağazaları ile satış kanalları kurarak kuyumculuk sektörünün gelişimine hizmet etmektedir.1976 yılında İstanbul’a taşınan Nusret Kuyumculuk sektör yeniliklerini takip ederek,kendi Ar-Ge Departmanında geliştirdiği uygulamaların ve yurtdışında uygulanan bir çok teknolojinin ülkemizde kullanımına öncülük etmiştir.

Nusret Kuyumculuk

Titiz işçiliği, hızlı hizmet anlayışı ve güvenilirliği ile takdir edilen ‘’nusret‘’ markası sayısız başarıya imza atmıştır.Son yıllarda gümüş takı üretim ve pazarlamasını faaliyet alanlarına ekleyerek Atahan Kuyumculuk ‘u kurmuştur.Atahan Kuyumculuk ''nusret'' markasının tüm faaliyetlerini üstlenerek ilerlemeye devam etmektedir.

Nusret Kuyumculuk

1982 yılında başladığı ihracat faaliyetleri ile Türkiye kuyumculuk sektörünün ilk ihracatçıları arasında yerini alan firma ,‘’nusret’’ markasını dünyaya tanıtmıştır. Günümüzde de uluslararası fuarlara katılarak sektörü temsil etmeye devam etmektedir. 1996 yılında ‘’nusret’’ markası bünyesinde üretilen 128 adet tasarıma patent başvurusunda bulunan ilk kuyumcu olma özelliğini taşımaktadır. Nusret markası dün olduğu gibi bugünde tasarımlarını; uygun fiyat seçenekleri , kampanyalar ve koşulsuz iade garantisi ile en hızlı teknolojiyi kullanarak sizlere ulaştıracaktır.
E-bülten Aboneliği Kampanya ve fırsatları kaçırmayın !
Müşteri Hizmetleri +90 532 711 13 04 info@nusrettaki.com
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.