x
yukari cik
Sepet (0) Giriş
Basında Biz

Nusret Erzurum MNG Mall Avm Yeni Mağaza Açılışı - 27.10.2017

Nusret Kuyumculuk 1942 yılından beri Erzurum en kıymetli markalarından biri, Nusret Gedik'in gözbebeği taşmağazalarda ki ilk mağazasının açılışından günümüze tam 75

sene geçti, Erzurum'un yeni alışveriş merkezi  MNG  Mall AVM  de açılan şehrin markasının yeni mağazası şehir genelinde ki billboardlar aracılığı ile tanıtıldı. 

Mağazanın en beğenilen bölümü ise elbette ki mini mini melek kızlarımız için hazırlanan Pretty Girl Koleksiyonu.. 


HaberGold Tv Röportajı - 12.10.2015


Nusret Kuyumculuk 1942 yılından beri sektöre hizmet veren, modern teknolojiyi eski motiflerle harmanlayabilen bir firma.

Atahan Gedik ise firmanın dededen 3. Kuşak temsilcisi. Dijital pazarda yer edinmek için e pazarlama yapan Nusret Kuyumculuk; yurtiçi ve yurtdışında hizmet veriyor.

Sektörün başlıca sorununun yetişmiş ara eleman olduğunu söyleyen Sayın Gedik; ödemelerdeki gecikmelerin de sıkıntı yarattığını ifade etti.

Sektörel Haber Merkezi Röportajı - 23.05.2014


Erzurum Nusret Kuyumculuk Firma Sahibi Furkan Gedik sektörel gelişmeler ve gelecek planlarından bahsediyor... Tasarımlarıyla Erzurum'un gözdesi Nusret Kuyumculuk'u birde sektörel haber merkezi röportajından dinleyin.HaberGold.Com - 22.03.2015- Yönetim Kurulu Başkanı ve Firma Sahibi İlhan GEDIK ile röportaj özeti

Kapalı Çarşı’nın en eski kuyumcu esnafı, Nusret Kuyumculuk sahibi İlhan Gedik, Fuar ziyaretinde "Habergold.com” a yapmış olduğu açıklama da, bu güne kadar gelmiş geçmiş en iyi fuarlardan birisi ve uluslar arası bir fuar haline geldiğini söyledi;

''Fuarla ilgili olarak çok güzel gelişmeler var. Fuar’ın açıldığı günleri düşünüyorum ben, 1980-81 yıllarıydı. Teknolojinin gelişmesiyle, atölyelerde hızlı değişimler var. Dünya’nın globalleşmesi dolayısıyla, tüm dünyadan da müşteri var. Bu yıl daha belirgin, Anadolu’dan gelenler daha az, yurt dışından gelen ziyaretçiler daha fazla… Yarı yarıya da olsa, çoğunluk dışarıdan gelen müşteriler, çalışmalar ve modellerde dışarıdan gelen müşterilere göre ayarlanmış. İyi bir fuar olduğunu düşünüyorum ben uluslararası bir fuara dönüştüğünü görüyorum, çok güzel ve iyi olacağına inanıyorum. ''

World Gold Council Gold Trends 98 "Ege" Trendi 3.üncülük ödülü alan tasarımımız!

World Gold Council Gold Trends 98


Bir zamanlar Gold News'de Nusret Kuyumculuk...

Bir zamanlar Gold News'de Nusret Kuyumculuk...MUTLU MÜŞTERİLERİN NUSRET'İ TERCİH ETME NEDENLERİ

Nusret Kuyumculuk

Nusret Kuyumculuk 1942 yılında Erzurum da kurulduğu günden bu yana gerek üretim tesisleri ile imalatçı ve tasarımcı olarak, gerekse toptan ve perakende mağazaları ile satış kanalları kurarak kuyumculuk sektörünün gelişimine hizmet etmektedir.1976 yılında İstanbul’a taşınan Nusret Kuyumculuk sektör yeniliklerini takip ederek,kendi Ar-Ge Departmanında geliştirdiği uygulamaların ve yurtdışında uygulanan bir çok teknolojinin ülkemizde kullanımına öncülük etmiştir.

Nusret Kuyumculuk

Titiz işçiliği, hızlı hizmet anlayışı ve güvenilirliği ile takdir edilen ‘’nusret‘’ markası sayısız başarıya imza atmıştır.Son yıllarda gümüş takı üretim ve pazarlamasını faaliyet alanlarına ekleyerek Atahan Kuyumculuk ‘u kurmuştur.Atahan Kuyumculuk ''nusret'' markasının tüm faaliyetlerini üstlenerek ilerlemeye devam etmektedir.

Nusret Kuyumculuk

1982 yılında başladığı ihracat faaliyetleri ile Türkiye kuyumculuk sektörünün ilk ihracatçıları arasında yerini alan firma ,‘’nusret’’ markasını dünyaya tanıtmıştır. Günümüzde de uluslararası fuarlara katılarak sektörü temsil etmeye devam etmektedir. 1996 yılında ‘’nusret’’ markası bünyesinde üretilen 128 adet tasarıma patent başvurusunda bulunan ilk kuyumcu olma özelliğini taşımaktadır. Nusret markası dün olduğu gibi bugünde tasarımlarını; uygun fiyat seçenekleri , kampanyalar ve koşulsuz iade garantisi ile en hızlı teknolojiyi kullanarak sizlere ulaştıracaktır.
E-bülten Aboneliği Kampanya ve fırsatları kaçırmayın !
Müşteri Hizmetleri +90 532 711 13 04 info@nusrettaki.com
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.