x
yukari cik
Sepet (0) Giriş
2017 Aralık 18

2018 Yılbaşı Hediyeleri

Klasik fakat bizce zordur bu yeni yıl yazıları, bir sürü temenni beslersin içinde ama gerçekçi bir yanında amaannn alt tarafı takvimde değişen bir yaprak olacak der... Varsın olsun biz bu senede umut edelim, yeni yıl diye değil bir insanı mutlu edebilmek için hediyeler alalım/verelim. Uzunca yeni yıl hedef listeleri yapalım. Hatta bu seneeeeee nusrettaki’dan daha çok alışveriş yapacağım, sosyal medya da daha çok destekleyeceğim nusrettaki’yı diye de bizim içinde ufak bir not eklemeyi unutmayalım :)

Bizi mutlu edecek bu nottan sonra sevdiklerinizi de mutlu etmeniz için fırsatlarla dolu yeni yıl hediye önerilerimize göz atmaya ne dersiniz?

Devamını okuyunuz...
2017 Ekim 27

Erzurum ve Nusret Kuyumculuk

Nusret Kuyumculuk şehrin markası, orda doğdu tüm Dünya’ya yayıldı. Bugün hala Erzurum’da yapılan tüm girişimlerde yepyeni AVM’lerde, el kalemi atılan her takıda, çekilen her burma bilezikte Nusret Kuyumculuk imzası görmek mümkün çok şükür...

Nusret Gedik’in 1942’de ilk mağazasının açması ile başlayan hikayemizde bu uygarlığın izlerini taşıyan yüzlerce hatta binlerce tasarıma imza attığımız için mutluyuz. Nusret Kuyumculuk şehre hizmet için Erzurum'da açılan üçüncü mağazası ile sizlerle.. 

Devamını okuyunuz...
2017 Mayıs 02

Anneler Günü Özel - 2017

Anne; her zaman karşılıksız seven, hep yanınızda olan, hep destekçiniz, koruyucu meleğiniz…  Sizce de ufakta olsa bir hediye ile mutlu edilmeyi, anılmayı, sevgi görmeyi haketmiyor mu?  Pekii…. Biraz düşündüğünüzde anneler en çok neyi sever diye? Aklınıza kuyumcular gelmiyor mu? Mutlaka yanınızda bir kaç vitrine bakmıştır canım, mutlaka o muhteşem takılardan birini istemiştir; altın, pırlanta, gümüş…  Gelin bu anneler gününde de biricik annelerimizi ufakta olsa hediyeler ile mutlu edelim... 

Devamını okuyunuz...
2017 Şubat 21

Pırlanta Seçim Rehberi

Gelin adaylarının %67’ sinin evlenme teklifinden çok önce tektaş yüzükleri araştırmaya başladığını biliyor muydunuz?

Madem ki genç kızlarımızın yoğun bir araştırma halinde olduğu istatiksel olarak ispatlandı o zaman bu blog çiftlere bir rehber niteliğindedir, sevenlere hediyemizdir... Basitçe anlatmaya çalışalım… Nedir bu iş, en güzeli nasıl seçilir? Bu renk mevzusu nedir? Bide o harfler var ya VS, VVS, H, G, I????!!

Devamını okuyunuz...
2017 Şubat 06

Sevgililer Günü Hediye Önerileri

14 Şubat Sevgililer Günü'ne hazır mısınız? Hediyenizi seçtiniz mi?

Başlamadan önce bizden size bir küçük tavsiye; Sevdiğinize önce ‘’sevgi’’ verin, sonra mümkünse ufak sembolik hediyelerle mutlu edin. Kampanyalarla, özel fiyatlarla, yepyeni modellerle ve trend hakkında bilgilerle biz yanınızdayız. 

 

Devamını okuyunuz...
2016 Agustos 29

Kurban ve Koç

Allah’a yaklaşmak ve Allah rızasına ermek niyetiyle… Kurban

Koç ile sembolize olan kurban ibadetinin ruhunda Hakka yakınlık ve halka fedakârlıkta bulunma anlayışı var. Kurban, bir Müslüman’ın bütün varlığını gerektiğinde Allah yolunda feda etmeye hazır olduğunun bir ifadesi, dolayısıyla bizce koç başı da bu ifadenin sembolü…

Devamını okuyunuz...
2016 Haziran 08

Babalar Günü

2016 yılını yarıladığımız şu günlerde Haziran ayı denilince akla şüphesiz ilk gelen cevaplardan biri Babalar Günü.

Her yıl Haziran ayı içerisinde kutlanan Babalar günü bu yıl 19 Haziran 2016 tarihinde kutlanmakta.

Tabii.... Babalar günü yaklaştıkça mutlaka çoğumuz başlıyoruz araştırma yapmaya. Özellikle arama motorların da en çok aratılan konulardan birisi de ‘’Babalar Günü Hediyeleri’’ oluyor. 

Devamını okuyunuz...
2016 Ocak 29

Sevgililer Günü

14 Şubat Sevgililer Günü geliyor...nusrettaki olarak bu çok özel günde size yardımcı olmadan durabileceğimizi mi düşündünüz yoksa??  Madem ki yumurta kapıya dayandı ve siz nasıl kutlasam ne hediye etsem diye düşünmeye başladınız, bizde hediye önerilerimiz, özel kombinlerimiz, indirimlerimiz ve hızlı kargomuz ile hazırız tabi ki..

Gelin tasarımlarımıza ve önerilerimize bakalım.. ‘’ sevgiliyi ‘’ mutlu edelim.

Devamını okuyunuz...
2016 Ocak 07

Takılarla Osmanlı - Osmanlı Nişanesi

Sene 1299, aylardan Ocak.. Üç kıtaya hükmeden ve dünya tarihinin en uzun süre yaşayan devletlerinden biri olabilen cihan imparatorluğu Devlet-i Aliyye-yi Osmâniyye doğuyor…

Osmanlı Devleti’ni anma zamanı.. nusrettaki 'nın ürünlerinde sıklıkla rastladığınız sembollerden, özel damgalardan, osmanlının geliştirdiği kuyumculuk sanatlarından, tasarımlara ilham veren padişahlardan bahsedeceğiz..

İkinci konumuz Osmanlı Nişanesi/ Arması...

Devamını okuyunuz...
MUTLU MÜŞTERİLERİN NUSRET'İ TERCİH ETME NEDENLERİ

Nusret Kuyumculuk

Nusret Kuyumculuk 1942 yılında Erzurum da kurulduğu günden bu yana gerek üretim tesisleri ile imalatçı ve tasarımcı olarak, gerekse toptan ve perakende mağazaları ile satış kanalları kurarak kuyumculuk sektörünün gelişimine hizmet etmektedir.1976 yılında İstanbul’a taşınan Nusret Kuyumculuk sektör yeniliklerini takip ederek,kendi Ar-Ge Departmanında geliştirdiği uygulamaların ve yurtdışında uygulanan bir çok teknolojinin ülkemizde kullanımına öncülük etmiştir.

Nusret Kuyumculuk

Titiz işçiliği, hızlı hizmet anlayışı ve güvenilirliği ile takdir edilen ‘’nusret‘’ markası sayısız başarıya imza atmıştır.Son yıllarda gümüş takı üretim ve pazarlamasını faaliyet alanlarına ekleyerek Atahan Kuyumculuk ‘u kurmuştur.Atahan Kuyumculuk ''nusret'' markasının tüm faaliyetlerini üstlenerek ilerlemeye devam etmektedir.

Nusret Kuyumculuk

1982 yılında başladığı ihracat faaliyetleri ile Türkiye kuyumculuk sektörünün ilk ihracatçıları arasında yerini alan firma ,‘’nusret’’ markasını dünyaya tanıtmıştır. Günümüzde de uluslararası fuarlara katılarak sektörü temsil etmeye devam etmektedir. 1996 yılında ‘’nusret’’ markası bünyesinde üretilen 128 adet tasarıma patent başvurusunda bulunan ilk kuyumcu olma özelliğini taşımaktadır. Nusret markası dün olduğu gibi bugünde tasarımlarını; uygun fiyat seçenekleri , kampanyalar ve koşulsuz iade garantisi ile en hızlı teknolojiyi kullanarak sizlere ulaştıracaktır.
E-bülten Aboneliği Kampanya ve fırsatları kaçırmayın !
Müşteri Hizmetleri +90 532 711 13 04 info@nusrettaki.com
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.